Neonové nápisy na zakázku

Neonový nápis pomůže odlišit Váš podnik nebo upoutat pozornost Vašeho food trucku. Čím originálnější led neon na zeď nebo do food trucku dáte, tím větší šanci máte, že skončí na fotce společně s označením Vašeho podniku. A to přeci chcete. Dát o Vašem podniku vědět bez toho, abyste si museli platit reklamu. Dát vědět světu, co Váš podnik charakterizuje a v čem je zajímavý.

 

Neonová inspirace ze zahraničí

Neon dekorace jsou čím dál populárnější. V USA si do svého podniku instalují neon bistra, kavárny, fast foody, hotely nebo třeba bary. Časté neonové nápisy na zdi jsou:

But first coffee

Welcome home

Good vibes only

Eat, pray, espresso,

Same, same, but different

Life is too short for bad coffee

Come as you are

 

Blýskněte se originálním neonem

Originalitu Vašeho podniku nebo food trucku můžete vyjádřit i výběrem typu písma, symbolem, ikonou nebo obrázkem, který promítnete do neonového nápisu na zeď, na bar, do menu nebo na třeba na střechu Vašeho food trucku. Neexistuje asi stylovější a zářivější varianta než neon, od nás navíc v moderní variantě z odolných LEDkových svítidel. 

Neonový nápis na míru “Ramen”, “Nejlepší kafe s sebou”, “Prádelna”, “Karel Gott”, „Jdeme na jedno“, „Čochtan, mlíko, hladinka nebo šnyt“, „I don’t give a šnyt“, „Coffee is a hug in a mug“, Coffee nad Friends make the perfect blend, Coffee keeps me going until i tis time for wine nebo cokoliv, co podnik nebo majitele charakterizuje.

 

Výroba neonových nápisů na zeď

LED neon je vyrobený ze světelného pásku, barevné silikonové trubice a podkladového plexiskla. Zpracujeme vám jakýkoliv design a velikost, v hromadě barevných kombinací, kdy neonové led pásky jsou dokonale spojené s krycím silikonem. Ke každému neonu vám přibalíme dálkové ovládání s regulací jasu, pár šroubků na kotvení do zdi nebo lanko pro zavěšení neonu na zeď. 

 

Navrhni si vlastní neon na míru - co kus to originál! 

  • pro vlastní neonový nápis na zakázku klikněte na tlačítko objednat
  • pošlete nám svůj design (logo, nápis, obrázek) v jakémkoliv formátu
  • do druhého dne od nás dostanete cenovou nabídku
  • po zaplacení zálohy vyrábíme a do 14 dnů hotové odesíláme

tlacitko

Zpět do obchodu