Piaggio Coffee Van

Tip
185 500 Kč
Varianta

Piaggio Coffee Van je skvělým řešením pro všechny, kteří hledají mobilní kavárnu, ale potřebují větší mobilitu než nabízí naše kolo. Plnohodnotná a nezávisle fungující pojízdná kavárna, je postavena na základu z italské tříkolky Piaggio APE 50 nebo Piaggio Classic 400. Snadná manévrovatelnost, nosnost až 200-400 kg a možnost řízení už od 15 let (respk. 18 let) z ní dělají ideální prostředek pro prodej kávy ve větších i menších městech. Nezaměnitelný design navíc zaujme každého. Pracovní část kavárny tvoří nerezová pracovní deska s dřezem a kohoutkemdva zásobníky na vodu (čistou a špinavou), vysouvací knock-box na kávovou sedlinu a elektroinstalace pro celodenní provoz bez nutnosti elektrické přípojky. Poctivé zpracování a důraz na maximálně možný nezávislý provoz umožňuje bezproblémový provoz po celý den. Po skončení směny pouze doplníte vodu a dobijete baterii. Prověřený business s rychlou návratností investice.

 Kavárnu je možné postavit na novém i starším Piaggiu. V nabídce máme i několik typů vhodných plynových kávovarů a mlýnků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedené ceny jsou bez tříkolky Piaggio APE 50 a bez plynového kávovaru.

Cena zahrnuje:

- Kovovou nástavbu s křídlovými dveřmi

- Nerezovou pracovní desku

- Zabudovanou výlevku s tekoucí vodou

- Úložné prostory

- Vodní pumpu a zásobníky na špinavou a čistou vodu (40 l)

- Elektroinstalaci (baterie 12V/110 Ah, rozvody, záložní zdroj s nabíječkou)

- Zabudovaný knock-box na kávovou sedlinu a jiný odpad

- Úložný prostor

- Dva dávkovače kelímků

- LED osvětlení

- Zpracovaný HACCP

Případně:

- Dvouhlavový plynový kávovar Astoria Core 600, nebo jiný

- Mlýnek se zásobníkem

- Vysouvací dřevěný stůl 

- Externí zásuvky

- Solární panely 

Zaujalo Vás naše Piaggio? Spočítejte si návratnost investice pomocí naší jednoduché kalkulačky nebo nás rovnou kontaktujte. Provedení je možné v jakékoliv barvě a na přání opatříme vše vaším logem.